Červenec 2009

Nové přírůstky!

29. července 2009 v 19:26 | Anne11


Ahooj! Už jsem dlouho nenapsala co? Já vím, zkusím se zlepšit.
Ale chápete, prázdniny.. Asi víte Když už mě chtne počítač, jdu na allabouthorses a nebo jdu napsat něco na svých jiných sto tisíc blogů :-D
Už ani nevím jaké mám.. to je jedno. Ale máme na ranchi new přírůstky!
Dostala jsem k svátku Polka Party Set, takže máme i panenku, i koníka :-)
Ale vy si myslete, že si Ashley našla na táboře kámošku, která se přistěhovala k nám na ranch, protože taky nemá rodiče, a s tím koněm si myslete, že sem Mandík přizval svého bratrance :-D a ten se tu taky zabydlel. Škoda že si o tom nemůžu povídat s Elen na icq.. ÁÁÁÁCHJO!
Ona mi tu taaaaaaaaak moc chybí! Béé! Doufám že si to přečte až se vrátí :-D a že si to tam užívá :-). Určitě.. Jééé já bych taky na nějakej tábor jela!!!! Ségra jede ale já ne x( to je tak nespravedlivé! Co tu asi mám dělat?! Jezdit na výlety? neee díky xD Ale já si poradim.. třeba přespím u kámošky.. ale nééé já zapomněla že ta jede taky ne tenhle tábor . Sakra!? ÁÁÁ ale přece až odjede ségra.. budu mít PC pro sebe.. hmm tak tahle představa se mi zamlouvá.. a když budou na Icqku a nebo na allabout nějaké holky.. prima xD jooo a málem bych zapomněla! Pomněnce se narodila krásná zdravá arabská dvojčátka! A představte si, dvě kobylky! Tango byl udivený ( kde je jeho vysněný hřebeček?! ) ale když uviděl, jak jsou ty holky krásné, byl na ně moc pyšný. Dostaly jména-podle hvězd. Ta světlejší je Andromeda a ta tmavší se jmenuje Orion (podle arabské kobylky od Anetty, promiň ale moc se mi to jméno zalíbilo :-) ). JInak nevím co je nového, snad jen sem dám Afinčino video.. Jo a to koupání, toho si plís nevšímejte, ona má blechy, a vzít jí do vany je tedy risk xD

Afinka

21. července 2009 v 13:51 | Anne11

Ahooj! Jak možná už víte, je nová móda-zakládat psím kámošům blogy.
I já jsem Afině založila.. www.spicinka-afinka.blog.cz

Kreslila jsem Foxíka..

20. července 2009 v 10:55 | Anne11
Tady jsem nakreslila Foxíka..
Je to nic moc, ale stejně to sem dám..

Ahooj! Jsem zpět..

19. července 2009 v 10:14 | Anne11
Ahoojky! Píšu dnes, protože včera jsme přijeli v 22:45 tak jsem byla hladová,
najedla jsem se, přitom oběhla Sr, pokecala s kámoškou a pak jsem padla.
U babičky to bylo dobrý, ale zklamu vás-nic jsem tam nevyfotila xD až v autě, cestou domů Mandíka na okénku. Dneska jedeme k babičce ( k té druhé ) a tam možná taky vezmeme koníky. Strejda má dnes narozky, tak tam bude mít oslavu... a koukám do kalendáře, za pár dnů mám svátek já..
Mno.. to bude ale až za dlouho.. Jinak nevím co psát.. Asi jste si všimli, že jsem žádné článečky nenastavila :-D Jo a ještě jsme byli včera v kině, na Harry POtterovi a princi dvojí krve.. bylo to dobré, jen sem si myslela že ten princ bude Harry, ale ukázalo se že je to úplně někdo jiný.. a nakonec, tam zabijí Brumbála, ale to se mi nějak nezdálo.. asi zase obživne.. reinkernuje.. a toť asi vše xD pááá

Odjíždím..

17. července 2009 v 11:40 | Anne11

Ahooj! Jak už říká nadpis, odjíždíme k babičce..
Není tam počítač s internetem, ale možná nějaké články nastavím.
Jedou se mnou koníci:
Takže moje ségra xD
a můj děda xDDD
Pak jede Mandík..
Sunshine..
a Princess!
Tak, udělají si menší dovolenou, stejně se zítra vracíme :-D Ale cestou domů
se stavíme v kině na Harry Potterovi a princ dvojí krve.. Samozřejmě sebou vezmu Mandíka.
A nebo ne, radši si koupím popcorn :-D to je fuk.. Mno prostě to bude bezva.. A u babičky, 118 km odsud xD to je kousíček.. néé v Orlickejch horách, samý les, takže budeme fotit..
Jinak nevím co psát.. Jenom že ranchová skupina Nesquik měla dnes ( zase xD ) koncert..
Nojo už dlouho mít nebude, ( až zítra večer ) xD tak to museli dneska dohnat po dlouhé době ( včera večer ). A kdo naší skupinu tvoří?? Takže: My scene Westley, My scene Ryan, Ashley a Dorotka, samozřejmě i Tetřev. Fotky z koncertů sem dám, možná dnes, možná zítra, pozítří...
Jo a kromě koníků, beru k babičce jednu moooc důležitou věcičku-prdící hmotu! Jsem zvědavá, jestli babičku nachytám xD To by bylo dobré.. No ale ještě.. co sem to chtěla!? joo přednastavit článek..
Tak páááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

Kamarádi vypráví.. - Mandík a Foxík

14. července 2009 v 21:02 | Mandík
Ahooj! Tento článeček Vám budou psát dva koníci z našeho ranche, Mandy a Foxík. Dozvíte se, co si jeden o tom druhém myslí a jak by se chtěli přátelit do budoucna.


Ahoj, já jsem Mandrake. Myslím, že ale každý kdo tu není poprvé mě zná. Ale pokud jste zde prvně, rád se Vám představím. Byl jsem tu prvním breyerem na ranchi, také si mě tu velmi váží. Nedávno jsem se oženil s krásnou morgankou barvy Palomino, jmenuje se Sunshine. Také máme dceru Princess, je to hodná holka ale když jí něco chytne, není k zastavení. Ale to teď nechme být..
Co si myslím ohledně Foxe?.. mno je tu dalo by se říct "chvilku" takže ho ještě moc důvěrně neznám, ale i za tu chvilku si troufám říct, že je v pohodě. Neznám hodnějšího a klidnějšího hřebce na ranchi, jako je on. ( oh, tedy kromě mě :-D ). Nejdříve, jsem si myslel že bude Foxík rozmazlený a obskakovaný. Ale mýlil jsem se..
Je sice pravda, že se mu teď Ashley věnuje nejvíc, ale je to tím, že chtějí prezentovat náš ranch na závodech.
Doufám že jim to vyjde. A co do budoucnosti?
Určitě bych se chtěl s Foxíkem ještě víc spřátelit...
Takovou novou deku, má kůň jen na dobu určitou-než se rozpadne a pak se na ní zapomene, koupí se nová.
Ale koňský kamarád, se jen tak nezapomene, jde s námi celý koňský živůtek..
Nazdárek, já jsem Fox. Ale to asi víte :-) Jsem Shirský hřebec, je mi 7 let. Čekám na nějakou hodnou chladnokrevnou klisničku která by mě měla ráda. Jinak mám bezvadnou kámošku a jezdkyni Ashley! Je to to, na čem mi nejvíc záleží. Mám jí opravdu moc rád.. Ale zpět k tématu "Mandík". Mandy, je si myslím úžasný breyer velikosti Classic, který dobře ví co chce. A když to opravdu chce, nic s ním nepohne-jenom jeho krásná klisnička Sunshine. To má jeho dcera po něm, jenže na ní neplatí ani Sunshine. Teď si Mandy rád vypráví s Treasured, která přijela na náš ranch opravdu nedávno, byla moc vyděšená, a Mandymu jí bylo líto.
Mandík je strašně hodný, a když si někdo myslí, že je moc pyšný, je to jen první dojem. Mandík není vůbec pyšný..
:-) Neznám ho příliš dlouho, ale troufám si říct, že kdyby byl náš ranch v úzkých, pomohl by, jak by bylo třeba. Jen jediná slabá stránka Mandíka, je ježdění.. Ashley, se na něm chtěla projet, ale Mandy se vyděsil a Ashley spadla. Měla naražené zápěstí a bylo mi jí líto. Snažila se, ulehčit Anne a Lucce práci, ale marně.. . Však na Mandíkově klisně Sunshine, předvedla na MRS, ( mistrovství ranche Srdíčko ) úchvatné výkony.
A co do budoucnosti s Mandym? Určitě být s ním za dobře!
Není krásné, když všichni na ranchi spolu vychází? Já myslím, že je to to nejlepší, co může každý ranch potkat..
Příště: Treasured Move+Sunshine!


Co to?!

14. července 2009 v 20:15 | Anne11
Ahooj! Zrovna jsem se vrátila od babičky, kouknu na blog a co nevidím! Přednastavené články v rozepsaných.. Mno bezva :-D To se mi zas něco povedlo :-D Tak tu počkejte, a já vám je jdu zveřejnit :-)

Poznáš tohoto koníka?

10. července 2009 v 22:53 | Anne11
Ahooj! Poznáš tohoto koníka??
Tentokrát, to bude těžké :-)
Bez nápověd, ale jen povím, že je těžko sehnatelný, jedině na ebay..Který Picture Perfect je nej???

10. července 2009 v 22:38 | Anne11
Ahooj!
Přináším Vám anketku..
Je to něco podobného jako mají kiiki se Silverou..
Ale vlastně je to něco jiného :-D
Tohle není na stejném moldu, ale stejná edice nebo kolekce ( jak to říct? :-D )
Tak vyberte ten nejhezčí..
Číslo 1 - Thoroughbred..

Picture Perfect Quarter Horse - soutěžící číslo 2..
Má krásný kukuč..

A číslo 3 !!! Moje favoritka..

Spotted Draft Horse-Ta dostane můj hlas!
Je strašně krásná, hodí se k Foxovi...
Do té jsem se zažrala ♥♥

Tak pište do komentářů, kdo je podle Vás nej!!!


Bleskovka

10. července 2009 v 15:05 | Anne11

Ahooj! Přináším Vám takovou mini bleskovku :-) je to pouze pár jednoduchých otázek :-D soutěží se o diplomek a záložku :-)

Tak tady je bleskovka:

1. Víš kdy byl tento ranch založen?
2. Víš jaký koník, byl úplně prvním na tomto ranchi?
3. A víš kolik tu máme breyerů?
4. Dokážeš je vyjmenovat?
5. Řekni mi tři živé koně, podle kterých jsou modely BH, kteří běhali dostihy.
6. Mon Gamin nebo Ideal?
7. Gofert nebo Kuchi?
8. Sprinkles nebo Treasured?
9. Jaké jméno byste dali Ashley, kdyby to nebyla Ashley?
10. Chceš diplom s živým koněm, nebo breyerem? (jakým?:)


Po rekonstrukci

10. července 2009 v 9:48 | Anne11

Ahooj! Jak se máte? Jo aha, proto tenhle článek nepíšu :-D Mno tak jak jste si všimli, blog je po rekonstrukci. Ano, vypadá to.. hmm.. pravda, divně :-D
Ale já jsem spokojená! A když si dáte, Horses at ranch, a pak si dáte Naši koníci, ukáže se Vám můj hbězdný rozcestník! xD ano, ano, je vážně skvělýý!
Já se do něj tak zažrala že teď když se nudím tak si tam klikám :-D Néé kecám..
Tak! A jelikož jsem teď dlouho nepsala, a tou "pauzou" ztratila spoustu návštěvníků, přednastavím Vám sem články! Na každý den alespoň jeden!
Takže když jsem přijdete, nebude to tu tak mrtvé. Jinak včera u babičky jsme seznamovali Treu pořádně s Foxem, a náš pes Afinka "pomáhal". Ale když jí to přestalo bavit, už mě nechtěla olizovat, bourat mi breyery atd. tak odešla a já přece něco vyfotila.
Také jsme fotili na táboře, takový malý závod. Nejúspěšnější byla Sunshine a Mandy s Princess na ní byli moc pyšní. Schleichy, jsme se ségrou přestěhovali, a musím říct, že teď krásně vynikají. Žijí ve své ohrádce, na střeše velké stáje Lila ( ale mají to tam moc hezké :-) ) . Pomněnka už je jen v boxe a čekáme každou chvilkou, že hříbátka budou chtít na svět. Rozárka je také březí, ale ta to má mít až někdy na podzim. Páni! To jsem se najednou rozepsala! :-D A pak že to nejde! No ještě dnes tu bude pár článečků :-D tak se mějte! Ať k Vám koníci jdou! ( hih to je pěkná věta co? )

Breyer horses

10. července 2009 v 9:23

Schleich horses

10. července 2009 v 9:16

!! REKONSTRUKCE !!

9. července 2009 v 21:33 | Anne11 a Mandík
Ahooj!
Jen Vám chci říct, že jsem dostala svůj další skvělý nápad :-D
Nápad nese jméno rekonstrukce xD
Ale myslím, že tentokrát to vyjde :-D Ano, musí :-D jinak máte lidičky smůlu :-D
Tak jdu na to!


zkouška xD

2. července 2009 v 22:14

Tábor 2009

2. července 2009 v 20:56 | Anne11
Takže tady je napsáno, kteří lidé a kteří koně pojedou na tábor který pořádá ranch Srdíčko ve spolupráci se stájí Lila..

Vedoucí:
Klára a Lilly

Koně kteří jedou:

Fox Valley Oliver
Perlička
Penelopa
Treasured Move

Děti které jedou:

Ashley
Honzíček- táborová přezdívka Tetřev
Lorina
Katrin
Lucka
Anička
Betty
Anka
Stacy
Dorotka
Krystína
Zuzka
Cindy
Chiko
Pepina

A další se mohou ještě hlásit, pak dopíšu :-)

Připomínám že to bude indiánský tábor a je poslední šance
se přihlásit :-)1.Července

1. července 2009 v 11:45 | Anne11
Ahooj!
Tenhle článek je spíš z nudy..
Dnes večer bude ještě jeden..
Mno vlastně jen přidávám fotky...